Dunaj bar

Dunaj bar

Dunaj˜ Bar je otvorený každý deň od 12:00, cez víkend od 16:00. Je denným aj večerným priestorom pre všetkých, ktorí si chcú posedieť v príjemnom prostredí, občerstviť sa, porozprávať s priateľmi, prečítať knižku či popracovať. K baru patrí aj terasa s krásnym výhľadom na Staré Mesto.

Okrem klasickej ponuky alko a nealko nápojov Dunaj˜ Bar ponúka klasické aj špeciálne druhy piva od remeselného pivovaru Shenk.
Dole bar

Dole bar

Dole˜ Bar je nový pivný bar nad klubom Dole. Pivo vždy spájalo ľudí, tak ako dobrá hudba, umenie, kultúra. Sme veľmi radi, že práve u nás má Bratislavský remeselný pivovar Shenk svoju vlajkovú piváreň. Ich pivo si môžete dať priamo z tankov, ktoré máme za barom a sú dominantou celého priestoru. Okrem piva máme širokú ponuku alko nealko nápojov, ktoré vám zlepšia náladu.


Už nemusíte hladať podnik, kde sa dá v kľude porozprávať pred tým, ako zakončíte večer na žúrke. V Dole Bare sa môžete nerušene porozprávať s priateľmi, a ak budete mať chuť, môže večer pokračovať na divokej párty v klube Dole. Súčasťou priestoru je aj Galéria vo výklenku a pravidelné eventy. Sú miesta, kde môžeš byť dosť hore, aj keď si Dole.